У мережі порівняли вартість проїзду в Києві та Варшаві: результат – несподіваний

0
16

У мережі порівняли вартість проїзду в Києві та Варшаві: результат - несподіваний

У Києві суттєво подорожчає проїзд у транспорті / фото УНІАН

Проїзд в громадському транспорті Києва дійсно дорожче, ніж в інших європейських столицях, однак це стосується лише разових поїздок.

Журналіст Віктор Авдєєнко порівняв тарифи в транспорті столиць України та Польщі й прийшов до несподіваного висновку, про який він повідомив у себе в Facebook.

“У нас улюблений аргумент – в Європі транспорт дорожче. Так, це так. Але. Якщо взяти Варшаву. На сьогодні найдешевший квиток коштує 3,4 злотих – 21,95 грн. Діє 20 хвилин. Я їду на роботу 15 хвилин, тобто для мене такий квиток цілком підійшов би. Але у Варшаві з таким квитком можна зробити пересадку на інший вид транспорту. У нас – ні”, – пояснює він.

Квиток на 75 хвилин у столиці Польщі коштує 4,4 злотих – 28,4 гривні й передбачає необмежену кількість пересадок. У Києві ж у такому випадку доведеться платити 40 гривень і більше.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Ціна газу на європейському ринку досягла п'ятирічного максимуму

Він резюмував, що навіть зараз, до ймовірного подорожчання, проїзд у київському транспорті не є найдешевшим.

Подорожчання проїзду в Києві

Сьогодні КМДА повідомила про плани підвищити проїзд у громадському транспорті столиці. Нові тарифи заплановано ввести з початку нового року, зокрема, при купівлі разового квитка доведеться заплатити 20 грн. Одна поїздка в комунальному транспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі, автобусі) обійдеться в 20 грн у разі придбання разового квитка. У разі оплати проїзду з використанням багатофункціональної електронної карти “Муніципальна карта “Карта киянина” вартість поїздки складе 12 грн. Для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки в комунальному транспорті становитиме від 15 до 20 грн: 15 грн при покупці 50 поїздок, 20 грн – при покупці 1-9 поїздок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я