У “Метінвесті” розповіли, якою бачать компанію через 10 років

0
22

У "Метінвесті" розповіли, якою бачать компанію через 10 років

Фото metinvestholding.com

Група компаній “Метінвест” вважає, що завдяки автоматизації та модернізації виробничих процесів через 10 років компанія буде робити акцент не на кількості випущеної продукції, а на підвищенні її доданої вартості.

Про це в інтерв’ю журналу Forbes сказав генеральний директор компанії Юрій Риженков.

Глава компанії зазначив що, говорячи про кількісні показники, компанія в майбутньому буде працювати над підвищенням доданої вартості, а не гнатися за обсягами виробленої продукції.

Він уточнив, що з придбанням Дніпровського меткомбінату в групі “Метінвест” число працівників збільшилося з 80 до 90 тисяч осіб.

“Думаю, максимум 60 тисяч (працюватиме через 10 років – УНІАН). Ми автоматизуємо виробництво. Доменними печами управляє штучний інтелект, ситуацію на ГОКах відстежують дрони”, – пояснив Риженков.

Він зазначив, що остаточний перехід на нові технології займе 20-30 років та відповідно зміниться покоління металургів.

Риженков уточнив, що профіль людей, які будуть приходити в компанію ці десятиліття, буде змінюватися. Тому компанія запустила технічний університет – “Метінвест Політехніку”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  В НАЕК "Енергоатом" створено робочу групу зі співпраці з правоохоронними структурами та органами контролю

“Нам не потрібні інженери-металурги в чистому вигляді. Це минуле століття. Нам потрібні люди, які володіють інформаційними технологіями, з глибоким знанням металургії. Якщо ви подивитеся на наші нові об’єкти, наприклад, на “Стан-1700″, який ми запустили півтора роки тому, то побачите, що там все управляється мишкою”, – сказав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я