У МОЗі відновили доступ до порталу міжнародних клінічних протоколів Duodecim

0
24

У МОЗі відновили доступ до порталу міжнародних клінічних протоколів Duodecim

Портал міжнародних клінічних протоколів медично-наукового товариства Duodecim Medical Publications Ltd https://guidelines.moz.gov.ua став знову доступним для користувачів. Це означає, що близько тисячі міжнародних клінічних протоколів відкриті для користувачів онлайн.

Раніше робота порталу була припинена через відсутність погодженого регламенту роботи та визначеної особи, яка відповідальна за його адміністрування структури. Наразі заплановане включення порталу Duodecim до проєкту HealthNet – адміністрування інфраструктури Міністерства охорони здоров’я, за підтримку та розвиток якої відповідає ДП “Електронне здоров’я”.

Яким чином портал Duodecim може бути корисним для лікарів і пацієнтів?

  • Клінічні протоколи містять відповідні алгоритми та рекомендації для практикуючих лікарів, а також підвищують якість клінічних рішень.
  • Пацієнти можуть отримувати медичну допомогу відповідно до протоколів, які передбачають  використання тих методів діагностики та лікування, які є ефективними та заснованими на доказовій медицині. 
  • Протоколи сприяють узгодженості надання медичної допомоги пацієнтам на всіх рівнях, тобто кожен пацієнт має змогу отримати однаково високий рівень надання медичної допомоги, незалежно від медичного закладу чи лікаря.

Duodecim – портал, що містить міжнародні протоколи лікування, якими керуються лікарі-практики з усього світу. На сьогодні близько тисячі міжнародних клінічних протоколів англійською мовою доступні в онлайн-режимі для зареєстрованих користувачів. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МОЗ визначив заклади вищої освіти-виконавців держзамовлення у 2021 році

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я