У німецькому Deutsche Bahn уточнили співпрацю з “УЗ”

0
16

У німецькому Deutsche Bahn уточнили співпрацю з "УЗ"

Компанія вже має подібний успішний досвід у Казахстані, тому Кубраков сподівається, що в Україні результати будуть не гірші / REUTERS

Цього тижня стало відомо, що “Укрзалізниця” передає з 2022 року пасажирські перевезення в управління німецькому Deutsche Bahn. У концерні з цього приводу теж висловилися.

Видання DW опублікувало відповідь перевізника від 10 листопада.

У Deutsche Bahn кажуть, що планують розширювати співпрацю з Україною.

Наразі процес на стадії перемовин – сторони обговорюють модель, за якою концерн направить експертів та менеджерів до України для консультування УЗ щодо структурних аспектів пасажирських перевезень.

Як писав УНІАН, 9 листопада міністр інфраструктури Олександр Кубраков підкреслював, що Deutsche Bahn вже має подібний успішний досвід у Казахстані, тому він сподівається, що в Україні результати будуть не гірші.

Довідка УНІАН. Deutsche Bahn AG – один з найбільших залізничних операторів Європи. Щороку перевозить близько 4,6-4,8 млрд пасажирів і 270-290 млн тонн вантажів.

До структури холдингу входять понад 300 різних підрозділів і окремих підприємств.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  За два дні на "Електроважмаші" повністю погасили борги по зарплатах на 40 мільйонів гривень

Компанія проводить активну політику з розширення свого бізнесу в Європі, постійно інвестує в купівлю нових компаній і розширення діяльності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я