ЄБРР ухвалив рішення щодо траншу на реконструкцію дороги Київ-Одеса

0
20

ЄБРР ухвалив рішення щодо траншу на реконструкцію дороги Київ-Одеса

Транш надається в рамках пакету фінансування загальним обсягом 450 млн євро / фото “Інформатор”

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) ухвалив рішення про надання “Укравтодору” 190 млн євро на реконструкцію автодороги Київ-Одеса.

Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору”.

“Транш надається в рамках пакету фінансування загальним обсягом 450 млн євро і призначається для поліпшення техніко-експлуатаційного стану ділянок автодороги М-05 Київ-Одеса в Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях”,- йдеться в повідомленні.

Відзначається, що виділення нового траншу стало можливим завдяки прогресу, досягнутому “Укравтодором” в перегляді систем управління агентством з метою подальшого просування необхідних реформ. Зокрема, незалежні експерти розробили комплексний план дій щодо запобігання корупції, затверджений керівною групою високого рівня, до складу якої входять представники уряду, офісу президента, ЄБРР і “Укравтодору”.

ЄБРР і реконструкція доріг:

18 грудня 2020 року ЄБРР і Україна підписали угоду про виділення 450 млн євро “Укравтодору” на реконструкцію автодороги M-05 Київ-Одеса і будівництво об’їзду навколо Львова.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  НБУ для стримування зміцнення гривні викупив у резерви з початку тижня понад $500 мільйонів

Також ЄБРР і Уряд України запустили спільну ініціативу щодо вдосконалення корпоративного управління на держпідприємствах, починаючи з пілотного проекту з реформування “Укравтодору”.

ЄБРР – найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. На сьогодні банк взяв на себе зобов’язання з надання сукупної суми майже в 11,7 млрд євро на 384 проектів, які реалізувалися з 1993 року – з початку його діяльності в країні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я