Україна приєднається до Глобальної мережі COVID-сертифікатів – Марія Карчевич

0
20

Під час брифінгу заступниця міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич розповіла, що Україна готується приєднатися до Глобальної мережі COVID- сертифікатів, що здатна охопити усі країни світу.

“Учасники мережі будуть визнавати цифрові документи одне одного і не вимагатимуть додаткових COVID-документів для перетину кордону. Для вакцинованих українців це означає одне — вільні та зручні подорожі в більше країн світу. Без ПЛР-тестів та самоізоляції в країнах прибуття, коли таке дозволяє їхня епідемічна ситуація”, – розповіла Марія Карчевич. 

Заступниця міністра додала, що наразі такий доступ для українців відкритий у 52 країни, які визнають наші COVID-сертифікати в Дії. Йдеться не лише про країни Європи, а й держави Азії. Зокрема нещодавно влада Сінгапуру вирішила приймати українців з COVID-сертифікатом, невдовзі відкриється й Таїланд. 

Дізнатись більше інформації про COVID-сертифікати, як їх отримати та які різновиди існують можна на спеціальному порталі: https://covid19.diia.gov.ua/

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У столичній мечеті Ар-Рахма відкрили центр вакцинації проти COVID-19

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я