Україна візьме багатомільйонний кредит у Британії на закупівлю наборів для ПЛР-тестів

0
20

Україна візьме багатомільйонний кредит у Британії на закупівлю наборів для ПЛР-тестів

Експерти прогнозують нові збитки для світової економіки внаслідок “коронакризи” / фото Reuters

Україна отримає кредит на 21 млн фунтів стерлінгів від Агентства експортного фінансування Великобританії для закупівлі наборів для проведення 4 мільйонів ПЛР-досліджень.

Як повідомила прес-служба уряду, Кабінет міністрів України затвердив відповідний проект постанови “Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2021 році шляхом залучення кредиту від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства”.

Реалізація документу дозволяє в рамках державних зовнішніх запозичень залучити до 21 млн фунтів стерлінгів від Агентства експортного фінансування Сполученого Королівства (UKEF) для закупівлі наборів для проведення 4 мільйонів ПЛР-досліджень. Строк користування кредитом – 4 роки.

Цим договором визначаються загальні принципи та попередні умови співпраці, спрямованої на реалізацію проектів, що стосуватимуться британського експорту, зокрема, в таких пріоритетних сферах як оборона та безпека, сільське господарство, інфраструктура, енергетика та охорона здоров’я.

Як відіб’ється “коронакриза” на економіці України

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль очікує, що зростання ВВП за підсумками 2021 року складе близько 4%, що означатиме, що Україна відіграла падіння економіки внаслідок коронакризи. Єдине, що може цьому завадити – чергова потужна хвиля коронавірусу, через яку доведеться вводити додаткові карантинні обмеження.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Деякі кияни вже отримали божевільні платіжки за опалення: для сплати беруть кредити (відео)

За підрахунками МВФ, пандемія коронавірусу може призвести до скорочення світового ВВП ще на $5,3 трлн у наступні п’ять років – плюс до тих втрат, які вже раніше спрогнозував Міжнародний валютний фонд.

Вас також можуть зацікавити новини

  • Долар продовжує “просідати”: курс в столичних обмінниках у середу
  • “Банкомати крадуть гроші”: клієнти “ПриватБанку” повідомили про нову проблему
  • Курс аномальний: експерти пояснили причини зростання гривні у жовтні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я