Українці за тиждень продали понад 10 тисяч гектарів землі

0
14

Українці за тиждень продали понад 10 тисяч гектарів землі

Станом на сьогодні укладено 27 тисяч 568 угод / фото ua.depositphotos.com

З початку роботи ринку землі в Україні – 1 липня і станом на 8 жовтня українці продали понад 68,5 тис.гектарів сільськогосподарських земель, з яких понад 10 тис. гектарів – за останній тиждень.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

“Станом на сьогодні укладено 27 тисяч 568 угод в рамках ринку землі”, – зазначено в повідомленні.

Найбільше землі за весь час продано в Житомирській області – понад 9,77 тисяч гектарів, а також у Вінницькій – 8,63 тис. га.

Найменше землі українці продають і купують у Київській (455 га), Луганській (303 га) і Харківській (менше 300 га) областях.

Ринок землі в Україні: що необхідно знати

  • 1 липня в Україні офіційно стартував ринок сільськогосподарських земель.
  • До 2024 року купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізособи-громадяни України з обмеженням в 100 гектарів.
  • Закон про ринок землі забороняє купівлю землі іноземцями, в тому числі – громадянами країни-агресора. Питання продажу землі особам без українського громадянства та іноземцям може вирішуватися тільки на загальнонаціональному референдумі.
  • Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко озвучив вартість одного гектара сільськогосподарської землі в Україні.
  • 2 липня вартість землі озвучили в Кабміні.
  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що масового розпродажу українських земель після відкриття ринку не спостерігається.
  • За майже тиждень роботи ринку землі в Україні було укладено понад 300 договорів на ділянки сільськогосподарського призначення – масового розпродажу земель не спостерігається.
  • 16 липня 2021 року прем’єр-міністр Денис Шмигаль озвучив нову вартість гектара землі.
ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Україна реалізувала майже 700 мільйонів доларів кредитних коштів Світового банку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я