Українські моторні оливи Yuko відправляються на полярну станцію “Академік Вернадський”

0
14

Українські моторні оливи Yuko відправляються на полярну станцію "Академік Вернадський"

Нові генератори на полярній станції «Академік Вернадський». Фото В‘ячеслава Марченко

Відтепер на антарктичній станції “Академік Вернадський” та криголамі, що нещодавно придбано державою для потреб наших полярників, буде працювати моторна олива YUKO, виробництва ТОВ “СП Юкойл”, м. Запоріжжя. Слід зазначити, що це перший прецедент, коли моторна олива українського виробництва відправляється на  білий континент для роботи в надскладних умовах для забезпечення життєдіяльності станції.

Євген Дикий, директор Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ)

-Генератори для полярної станції  – це і тепло, і світло, і, врешті-решт, можливість існування всієї експедиції протягом року на віддаленому континенті. Нещодавно для забезпечення енергією придбано нові дизель-генератори VOLVO PENTA. Старі агрегати цього бренду відпрацювали в Антарктиді 40 років, тож ми встановлюємо обладнання перевіреного виробника і сподіваємося, що нові відпрацюють не менше. Єдине, що змінюємо – це моторну оливу. Цього року віддали перевагу моторній оливі Yuko, українського виробництва, запропоновану в якості спонсорської допомоги нашим новим партнером, виробником мастильних матеріалів ТОВ “СП Юкойл”.

Ми щиро вдячні українському бізнесу, який все частіше повертається в бік науки і вкотре допомагає нам як фінансово, так і організаційно, беручі на себе деякі бізнес процеси та рішення логістичних питань.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  ДФС оголосила підозру підряднику КП "Київавтошляхміст"

Ми, в свою чергу,  зазвичай віддаємо перевагу українським продуктам під час закупівель. І напевно знаємо, що в Україні є підприємства, які складають гідну конкуренцію європейськім продуктам, це вже перевірено у минулих експедиціях. Взагалі наша станція – це саме та платформа, де перевіряються на міцність не тільки  люди, а і технології. Адже де, як не в Антарктиді природньо створені такі складні умови праці. Тож, для нашого нового партнера – це надзадача! Однак, ми віримо в нашого вітчизняного виробника і впевнено рухаємося в Антарктиду разом із Yuko.

Ольга Гречко, керівник PR-служби ТОВ “СП Юкойл”.

Українські моторні оливи Yuko відправляються на полярну станцію "Академік Вернадський"

Ольга Гречко, керівник PR-служби ТОВ «СП Юкойл», Євген Дикий, директор ДУ НАНЦ, В’ячеслав Марченко, заступник директора ДУ НАНЦ

До цього проекту ми ставимося з особливою теплотою та великою відповідальністю, адже розуміємо, яку важливу роль відіграє моторна олива в житті полярників.

Наша команда зараз вивчає всі нормативні документи та вимоги виробника дизель-генераторів VOLVO PENTA для підбору правильних відповідників моторних олив в асортименті продуктів Yuko. Ми підемо навіть на розробку нового продукту, в разі відсутності готового рішення. Крім того, нами отримано запит ще і на підбір олив для криголаму, що було нещодавно придбано для потреб ДУ НАНЦ, тож і це питання ми плануємо повністю закрити за кошт заводу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Завтра на саміті Україна-ЄС буде підписано угоду про "відкрите небо" - ЗМІ

Звісно, надання моторної оливи – це тільки частина масштабного проекту, спрямованого на всебічну підтримку вітчизняної науки, а саме роботи станції “Академік Вернадський”. Ми сподіваємося значно спростити процеси з доставки моторних олив. Всі проекти будемо  активно висвітлювати у ЗМІ протягом їх реалізації.

Моторна олива Yuko до цього моменту експортувалася у понад 80 країн світу, приємно розуміти, що відтепер вона працюватиме на всіх континентах планети, включно з Антарктикою!

Українські моторні оливи Yuko відправляються на полярну станцію "Академік Вернадський"

СП Юкойл

Довідка:

Завод з виробництва ТОВ “СП Юкойл” побудовано на південному сході України у 2002 році за участю німецьких партнерів і сьогодні є одним з найсучасніших виробничих підприємств галузі в Східній Європі. При будівництві було враховано жорсткі вимоги екологічної безпеки, що висуваються до подібного роду об’єктів у країнах Європейського союзу.  YUKO – це бренд сучасних автомобільних та промислових олив і мастил, що успішно експортуються в більш ніж 80 країн Європи, Азії та Африки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я