“Укрзалізниця” за підсумками 2021 року стане прибутковою – голова правління

0
20

"Укрзалізниця" за підсумками 2021 року стане прибутковою – голова правління

За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті / фото facebook/Kravtsov.Evg

Акціонерне товариство “Укрзалізниця” закінчить 2021 рік з прибутком.

Про це під час форуму “Велике будівництво: нова залізниця” заявив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін, передає кореспондент УНІАН.

“Очікуваний фінрезультат жовтня дає нам прибуток вже за десять місяців цього року, порівняно з 1,4 мільярда збитку за перші півроку і 11,9 млрд грн збитку за минулий рік. Впевнений, що 2021 рік буде прибутковий на “Укрзалізниці”, – сказав він.

Як повідомляв УНІАН, чистий збиток акціонерної компанії “Укрзалізниця” за підсумками 2020 року становив майже 11,9 млрд грн, тоді як у 2019 році компанія показала прибуток у 3 млрд грн.

Компанія входить до переліку держпідприємств, які не підлягають приватизації. Українська залізниця забезпечує 82% вантажних і близько 50% пасажирських перевезень, що здійснюються усіма видами транспорту.

За обсягами вантажних перевезень українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Шмигаль розповів, чи вистачить "Нафтогазу" коштів на закупівлю газу на зиму

Вас також можуть зацікавити новини

  • В “Укрзалізниці” заявили, що S&P змінило прогноз кредитного рейтингу УЗ з негативного на позитивний
  • “УЗ” заморозила виплату премій і взяла кредит на виплату зарплати – ЗМІ
  • В УЗ відзвітували про виплату залізничникам збільшеної на 10% зарплати за липень

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я