Увага! Оприлюднюється проєкт регуляторного акта

0
32

Увага! Оприлюднюється проєкт регуляторного акта

Оприлюднюється для обговорення проєкт регуляторного акта – проєкт рішення сесії Хмельницької міської ради «Про затвердження Положення про надання послуг у сфері відпочинку і розваг на території Хмельницької міської територіальної громади».

Розробник – управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

Проєкт регуляторного акта регламентує надання якісних послуг у сфері організації відпочинку та розваг та впорядкування розміщення об’єктів на території Хмельницької міської територіальної громади.

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом місяця ( 30 календарних днів ) з дня опублікування за адресою: Управління культури і туризму Хмельницької міської ради, 29000, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 30, каб. 3, тел.: 65-77-69, електронна адреса: kultura_xm@ukr.net .

З повним текстом проєкту рішення та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Хмельницької міської ради в розділі «»Регуляторні акти».

Після одержання зауважень та пропозицій проект рішення сесії міської ради буде внесено на розгляд Хмельницької міської ради для прийняття.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Веб-додаток «Візуальна історія Хмельницького» розкаже про історію міста

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я