За три дні війни російські війська вбили 198 українців, поранення отримали 1115 громадян – Віктор Ляшко

0
34

Станом на 26 лютого від рук російських загарбників загинули 198 українців, із них 3 дитини. Поранення отримали 1115 людей, із яких 33 – неповнолітні. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

Також російські окупанти обстрілюють машини швидкої допомоги, незважаючи на норми міжнародного гуманітарного права. 

Разом з тим, медична система продовжує працювати, а Міністерство охорони здоров’я робить все можливе для того, щоб лікарні були всім забезпечені. 

“Неймовірно пишаюсь нашими медиками! Ви нарівні із військовими, силовиками та рятувальниками неймовірно тримаєте удар! Жодна лікарня не зачинилась, всі працюють і надають медичну допомогу. Ніхто не злякався і всі мужньо дивимось в очі ворогу. Ми на своїй землі! Ми боронимо свої сім’ї! Кожен на своєму місці, як вміє!”, – заявив Міністр охорони здоров’я

Віктор Ляшко також розповів, що за минулу ніч у Херсоні в одному з пологових будинків у облаштованому бомбосховищі під звуки вибухів народились два хлопчики. 

Окремо очільник МОЗ підкреслив, що кожен пацієнт, незалежно від причини госпіталізації, має отримати допомогу. До прикладу, якщо йдеться про пацієнтів із COVID-19 у палатах інтенсивної терапії, то держава робить все можливе, щоб вони були забезпечені киснем: домовляється із перевізниками та забезпечує логістику.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  11,6 млн грн пожертв від українців та 28 млн євро від партнерів уже витрачені на потреби охорони здоров’я

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я