Заборона на лов річкових раків

0
47

Заборона на лов річкових раків

Від 1 грудня 2021 року до 30 червня 2022 року включно встановлюється заборона на вилов раків в рибогосподарських водних об’єктах у районі діяльності Хмельницького рибоохоронного патруля.

Заборону вводять з метою збереження та охорони популяції цього виду біоресурсів під час природного відтворення, у зв’язку з виношуванням ікри.

Повідомляємо, що лов раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, в результаті якого настає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого сягає до 680 гривень або кримінальна відповідальність, у випадку завдання істотної шкоди, яка передбачає штраф до 85000 грн або обмеження волі до 3-х років. Крім того, за кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн.

Закликаємо всіх рибалок дотримуватись заборони на вилов річкових раків. Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про заборону можна за телефоном «гарячої лінії» Хмельницького рибоохоронного патруля: (068) 384-98-10.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Як правильно поводитися зі сміттям? Розповідають у «Гуфі-центрі»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я