Загострення відносин з Росією змінить курс долара в Україні – прогноз

0
14

Загострення відносин з Росією змінить курс долара в Україні - прогноз

Курс гривні в середу, 24 листопада, залишається під тиском поблизу позначки 26,9 гривень за долар / фото УНІАН Володимир Гонтар

Найближчим часом курс гривні залишиться під тиском, але темпи падіння знизяться.

Про це повідомив керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин.

“Ймовірно, на ринку підвищиться волатильність, курс продовжить цілитися на 27 гривень за долар. Поки ж можливі коливання в широкому діапазоні-26,75 – 27 гривень за долар”, – сказано в коментарі, переданому УНІАН.

Відзначається, що курс гривні в середу, 24 листопада, залишається під тиском поблизу позначки 26,9 гривень за долар.

За словами Шевчишина, на тлі новин про можливе вторгнення РФ в Україну нерезиденти та інвестори активно виходять з українських активів. Так, за останні два дні портфель ОВДП нерезидентів скоротився на 715 млн грн, а з 15 листопада – на 3,8 млрд грн. Впали ціни на українські єврооблігації. До активної купівлі валюти підключився спекулятивний капітал і населення. НБУ намагається згладжувати коливання, проте збити курс і повернути на сильні позиції регулятор навряд чи має намір.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Експерт розповів, скільки коштуватиме біткоїн у жовтні й що впливатиме на курс

Експерт зазначив, що реакція на кредит МВФ на валютному ринку була стриманою, і сьогодні високий попит зберігається, і нагадав, що Фонд виділив 699 млн доларів фінансової допомоги, і кошти повинні були ще вчора надійти в Україну. До червня Київ розраховує отримати ще кілька траншів.

“Серед факторів, які рухають ринок, – наближення вихідних в США 25-26 листопада, в результаті чого нерезиденти, а також експортери та імпортери поспішають закрити свої великі операції. Зараз це покупка і виведення валюти. Втім, через вихідні вже найближчими днями на ринку може наступити невеликий перепочинок. Хоча великі виплати по купонах ОВДП, які отримають власники завтра, підвищать гривневу ліквідність на ринку і можуть штовхнути Американський долар вгору”, – прогнозує аналітик.

Курс на 24 листопада:

Національний банк України на середу, 24 листопада, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 26,86 грн/дол., тобто гривня ослабла на 20 копійок у порівнянні з попереднім показником.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я