Зробимо Хмельницький дружнім до молоді!

0
20

Зробимо Хмельницький дружнім до молоді!

Зробимо Хмельницький дружнім до молоді!

Зробимо Хмельницький дружнім до молоді!

Зробимо Хмельницький дружнім до молоді!

За ініціативи управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та КУ «Молодіжний центр» у Хмельницькому 1 грудня стартувало онлайн-опитування для визначення Індексу Благополуччя Молоді міста Хмельницького. Презентація спеціальної онлайн-платформи (https://www.youthwellbeing.in.ua/) для проведення соціологічного опитування відбулася сьогодні у приміщенні Комунальної установи «Молодіжний центр», що на вул. Кам’янецькій, 63. Станом на сьогодні, 1 грудня, в опитуванні вже взяли участь 60 молодих хмельничан.

Індекс благополуччя молоді (ІБМ) – це онлайн-інструмент, розроблений спільно UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні та Інститутом демографії та соціальних досліджень ім. В. Птухи НАН України, який дозволяє дослідити стан молоді у містах України й, з огляду на ці дані, вдосконалити молодіжну політику та проєкти для розвитку молоді.

Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради запрошує усіх охочих молодих людей, жителів Хмельницької міської територіальної громади, віком від 14 до 35 років, взяти участь у цьому соціологічному опитуванні.

Водночас звертають увагу на те, що проходити опитування не просто важливо, але й приємно, адже партнери пропонують безліч цікавих винагород, які можна отримати одразу після проходження опитування.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Понад 76 мільйонів гривень передбачено в міському бюджеті на галузь охорони здоров’я на поточний рік

Процедура займе від 7 до 20 хвилин. А кожен/на учасник/ця опитування отримає промокоди на знижки від партнерів, які можна обрати у розділі «Отримай подарунок».

Що потрібно зробити?

1. Зайти на платформу: https://www.youthwellbeing.in.ua/

2. Пройти нескладну реєстрацію, вказавши електронну пошту, придумати пароль, зазначити дату народження та стать і ОБОВ’ЯЗКОВО обрати у графі «Ваше місто» – «Хмельницький».

3. Перейти у розділ «Отримай подарунок».

4. Обрати зі списку партнера (магазин, заклад), де ти бажаєш отримати знижку.

5. Пройти опитування.
6. Отримати ПРОМОКОД зі знижкою на товари і послуги у партнера, обраного у пункті 4.
 

У Хмельницькому нашими партнерами є :
Басейн СКЦ «Плоскирів»;
Майстерня Карамелі Хмельницький;
Bessa.ua – oдяг щасливих магазин сучасного жіночого одягу ТМ Bessa;
Клуб Кави велика мережа кав’ярень – Сlub Kavy.

Ваша думка важлива!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я